המדריך למוכרים בלבד

טיפים חשובים לניהול חנות אונליין

25 בפברואר, 2019

מתכשטת הקירות: הכירו את קמי ארמה

להלביש את הפרוזדור. קמי ארמה

כבר למעלה מעשור שהיא יוצרת בטכניקה ידנית דייקנית ובשימוש במדיה-מעורבת, עבודות ענק יפהפיות שמאירות, מרימות ובליטות את הייחודיות של כל חלל שיזכה להתקשט בהן. השאלון המורחב גאה לארח את צורפת תכשיטי הקירות החלוצית והמקורית, קמי ארמה:

מה בעצם את עושה?
ציורים בעבודת יד עם הבלטות וחומרי עיצוב

מהם מקורות ההשראה שלך?
ההשראה של עבודותי נלקחה בעיקר מתחום הטקסטיל (וילונות , טפטים, שטיחים וריפודי ריהוט) שילוב מוטיבים ובדים על-גבי הקנבס, שבלונות וסטנסלים אוריינטליים בחיתוך ידני , כמו כן מגופי התאורה השונים (שנדליר, זכוכיות מעוצבות) אשר אף הם מאובזרים באלמנטים נוצצים, מעשירים ועל-ידי כך נוצרים שילובים המשלימים זה את זה ויוצרים חוויה רב חושית.

מה עשית לפני שהקמת את העסק ואיך נולד המותג שלך?
הנפש האמנותית שלי הגיעה לידי ביטוי בשנת 2008 כאשר ביקשתי לקשט את ביתי ולא מצאתי את היחודיות והזוהר שרציתי, לכן החלטתי ליצור ציור אמנותי ייחודי ושונה. לאחר ביצוע העבודה הראשונה היו תגובות נלהבות ומכרים הביעו עניין ברכישת היצירה. וככל שיצרתי עוד ועוד למכרים – כך הביקוש גדל עד לחשיפה הראשונה שלי שעשיתי בתערוכה ראשונה, בגג הבית. התערוכה פנתה למכרים ולמעגל החברים שלי ויצרה הדים רבים, התפעלות רבה והורעפו שבחים ופרגון רב על העבודות. משם הדרך אל פתיחת העסק היתה קצרה מאוד, ומאז אני מציירת לאנשים ולמאות לקוחות מרוצים.

מה הלך לך הכי בקלות בהתפתחות המותג שלך?
מה שהיה הכי קל הוא ליצור ולצייר. זה בא לי בטבעיות והרגשתי שאני נהנית מזה מאוד. זה גם היה הטריגר שהביא אותי ליצירת העסק. הפידבקים היו ממש נלהבים ואנשים רצו לרכוש ממני ושאצייר להם, מה שנתן לי תחושה שיש לי “כשרון מבוזבז” והניע אותי לפתוח את העסק.

ומה הכי קשה?
הכי קשה היה הפחד מכשלון… הייתי מוערכת בתחום החשבונאות ממנו התחלתי, ולהקים עסק לאמנות העלה חשש גדול. קשה היה לי לאזור אומץ ולעשות זאת. בעזרת בעלי שנתן לי דחיפה והאמין בי אזרתי את האומץ ויצאתי לדרך. ומאז אני מאושרת מאוד בעיסוקי.

מה היתרון הייחודי שלך מול המתחרים?
היתרון שלי מול המתחרים בא לידי ביטוי בכמה אופנים. ראשית, הלקוח תמיד בראש מעייני. אני משתדלת לתת ללקוח חוויית קניה מהמעולות ביותר ולתת לו שירות שממשיך גם לאחר המכירה. רמת השירות הזו היא זו שגורמת לעסק להמשיך ולצמוח. מעבר לכך, יצירותיי נעשות בעבודת יד, אני מקדישה תשומת לב מירבית לצרכי הלקוח וכל ציור נעשה בהתאמה אישית בצבעים ובגדלים ולעיתים אפילו בשילוב של כמה ציורים לכדי יצירה אחת. זה נותן ללקוחות שלי את הגמישות המירבית לבחור ביצירה הכי מדויקת ונכונה לחלל שהם מבקשים לקשט.

איזה מותגים את אוהבת ומעריכה?
אני מאוד מתחברת לעיצוב בתים ואוהבת מאוד סגנון מודרני.

איזה טיפ יש לך לעסקים צעירים מהתחום שלך?
הטיפ הכי גדול הוא לא להתייאש – לכל אדם יש את המשהו המיוחד שהוא אוהב לעשות. להתמיד, להתמיד ושוב להתמיד. בסוף ההצלחה מגיעה.

למצוא את היצירה הכי נכונה לכם. קמי ארמה

ראש אינדיאני. קמי תכשיטי קירות

ולשאלות באווירה קלילה יותר: באיזה אתר אינטרנט את גולשת הכי הרבה?
פייסבוק , מרמלדה, ETSY

עם מי את חולמת לשתף פעולה?
עם מעצבים מהשורה הראשונה

באיזה אימוג’י את עושה הכי הרבה שימוש? לב אדום

מה הדבר הכי יקר שקנית בשנה האחרונה?
תכשיט וינטג’ ממעצב

עם מי היית רוצה להתחלף ליום אחד?
הייתי רוצה להיות ציפור ליום אחד

מה המנה שאת הכי אוהבת לבשל?
פסטה שמנת ופטריות

מי המעצב/ת הכי אהוב/ה עלייך בכל הזמנים?
גאודי

לאיזה שיר את דבוקה עכשיו?
אלוף העולם” של  חנן בן ארי

מה הספר האחרון שקראת?
“נפש תאומה” של רויטל וייס

לבחירת תכשיט הקיר האישי שלכם – עברו לחנות של קמי ארמה

טיפים חשובים לניהול חנות אונליין